YAZAR VE ŞAİRLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

  • 27 Temmuz 2015
  • 1.389 kez görüntülendi.
YAZAR VE ŞAİRLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

şairleryazarlarziyaretbssk (1)

YAZAR VE ŞAİRLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Dinar Yazarlar ve Şairler Kültür Derneği tarafından, Dinar Belediyesi’nin katkılarıyla ve Türk Ocakları Dinar Şubesinin katılımıyla ikincisi düzenlenen “Suçıkan Şiir Günleri -Şiir Ve Türkü Dinletisi” etkinlikleri sonrasında programa katılan şair ve yazarlar Belediye Başkanı Saffet Acar’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Suçıkan Şiir Günleri programı sonrasında Dinar Yazarlar ve Şairler Kültür Derneği Başkanı Yaşar Sağlam ve Türk Ocakları Dinar Şubesi Başkanı Raif Öztürk öncülüğünde programa konuk olarak katılan Aydın ilinden; Şükrü Öksüz, Mehmet Orhan, Savaş Sarıkaya, Levent Topludal, Ünver Panarlı, Denizli’den; Hüsamettin Tat, Sadık Dağdeviren, Isparta’dan Ülker Aygün, Durmuş Kaya ve Afyonkarahisar’dan Ömer Kalafat Belediye Başkanı Saffet Acar’a ziyarette bulundular. Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından belediye meclis toplantı salonunda ağırlanan şair ve yazarlar, Dinar’a kültürel hizmetlerden dolayı önem veren ve destekte bulunan Başkan Saffet Acar’a teşekkür ettiler. Yapılan görüşme sonrasında yazarlar ve şairler kendi kitaplarından hediye olarak Başkan Acar’a hediye ettiler.

 

şairleryazarlarziyaretbssk (2) şairleryazarlarziyaretbssk (3) şairleryazarlarziyaretbssk (4) şairleryazarlarziyaretbssk (5)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.