YAZARIMIZ AYHAN KALKAN’IN 18.KİTABI BASKIYA VERİLDİ

  • 20 Kasım 2015
  • 1.044 kez görüntülendi.
YAZARIMIZ AYHAN KALKAN’IN 18.KİTABI BASKIYA VERİLDİ

18.kitabiayhnklkn

YAZARIMIZ AYHAN KALKAN’IN 18.KİTABI BASKIYA VERİLDİ

Araştırmacı Gazeteci Yazarımız yeni hazırladığı 18.kitabı İzmir’de baskıya verildi. Bu güne kadar ayınladığı kitaplardan beğeni kazanan yazarımızın ilk denediği romanı Elife Ananın Çilesi kitabı kısa sürede tükendi.

Yazarımız 18.kitabı olan “Dünden bu güne Dinarda Spor/Dinar’ın sporda 85.yılı” Orta boy 216 sayfa basılan kitapta 1930’lardan günümüze kadar Futbol, Basketbol, Voleybol, Güreş, Atletizm, Yüzme gibi çeşitli spor dallarına ait fotoğraflar ve bilgiler yer almıştır. Kitap Dinar Belediyesi Kültür Yayınları serisinde yayınlanmış olup sporseverlere yılbaşı hediyesi olarak dağıtılacağı beklenilmektedir.

Kalkan “Kitabımda bini aşkın kişilerin isimleri geçmektedir. Ben 15 gün çalışıp Kişi Dizini listesini çıkarmıştım. Ama Kitap matbaada son çalışmaları yapılınca bu dizin sayfalarında oynamalar olmuş. Matbuaca bu bölümün düzeltilmesi imkânsız olması nedeniyle bu dizini iptal etmek zorunda kaldık. Artık sporla ilgilenen kişilerin kitabın her bölümünü okuması halinde kaç yerde isimleri geçiyorsa göreceğini belirten yazar ”Dinarda spor kitabını yaklaşık beş yılda hazırladım. Umarım gelecek nesile kaynak bir kitap olur.”dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Orhan DURAK dedi ki:

    Ayhan abi sizi son eseriniz nedeniyle candan kutluyorum.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.