TESİSE YENİ ALINAN MALZEMELER İNCELENDİ

  • 21 Mart 2016
  • 1.206 kez görüntülendi.
TESİSE YENİ ALINAN MALZEMELER İNCELENDİ

kapali-spor-yenialinanmalz (1)

TESİSE YENİ ALINAN MALZEMELER İNCELENDİ

Dinar Belediyesi Kapalı Spor Salonu fitness antrenman salonuna yeni alınan jimnastik aletleri Başkan Acar tarafından incelendi.

Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından 2009 yılında açılarak faaliyete başlayan Dinar Belediyesi Kapalı Spor Salonu bölümleri ve fitness antrenman salonuna yeni alınan jimnastik aletleri Acar tarafından ziyaret edilerek incelendi. İlk olarak bina çevresinde inceleme yapan Acar, daha sonra tesis içerisinde bulunan bölümleri Tesis Amiri İbrahim Gökçe eşliğinde gezerek yapılan aktiviteler hakkında bilgi aldı. Tesis Amiri İbrahim Gökçe’den alınan bilgiye göre, tesis içerisinde; halk oyunları kursu, fitness, masa tenisi, badminton, boks, güreş kursu verildiği, talepte bulunulduğunda ise voleybol antrenmanları yapıldığı öğrenildi. Gökçe, fitness salonuna yeni alınan koşu bantları, eliptik bisikletler, profesyonel ağırlıklar, kanat makinesi, bel ve mekik makinesi, dambıl seti ve dambıl sehpası, barlar ve bar sehpası hakkında ve çalışma faaliyetleri hakkında Başkan Acar’a detaylı bilgi verdi.

kapali-spor-yenialinanmalz (2) kapali-spor-yenialinanmalz (3) kapali-spor-yenialinanmalz (4)kapali-spor-ekaletler (2) kapali-spor-ekaletler (1) kapali-spor-yenialinanmalz (5) kapali-spor-yenialinanmalz (6) kapali-spor-yenialinanmalz (7) kapali-spor-yenialinanmalz (8) kapali-spor-yenialinanmalz (9) kapali-spor-yenialinanmalz (10) kapali-spor-yenialinanmalz (11) kapali-spor-yenialinanmalz (12) kapali-spor-yenialinanmalz (13) kapali-spor-yenialinanmalz (14) kapali-spor-yenialinanmalz (15) kapali-spor-yenialinanmalz (16)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.