YÜCE TÜRK MİLLETİ’NE!

 • 19 Ağustos 2015
 • 1.453 kez görüntülendi.
YÜCE TÜRK MİLLETİ’NE!

RaifOzturk

YÜCE TÜRK MİLLETİ’NE!

TÜRKİYE, DÜNYA MEDENİYETİNE BÜYÜK KATKILAR SAĞLAMIŞ YÜCE TÜRK MİLLETİ’NİN,  TÜM MAZLUM KAVİM, GARDAŞ VE DİNDAŞLARIN SON SIĞINAĞIDIR.

BU SON SIĞINAK ANAYASAMIZIN TÜRK KABUL ETTİĞİ 78 MİLYON YURT EVLADININ ELİNDEN ALINMAK İSTENMEKTEDİR. PKK ELİ KANLI TAŞERONDUR. BAŞLATTIĞI SAVAŞ BİN YILLIK KARDEŞLİĞİ BİTİRMEK, ANADOLU’DA MÜSLÜMAN KAVİM GARDAŞLARI YOK ETMEK İÇİNDİR.

BU BİR ÖLÜM KALIM MESELESİDİR. YETKİLİLER VAKİT GEÇİRMEDEN BU KANI DURDURMALIDIR. KİMSENİN TEDBİRLERİ ÖTELEME HAKKI YOKTUR. NE YAPILMASI GEREKİYORSA DERHAL YAPILMALI; DOST DÜŞMAN ORTAYA ÇIKMALIDIR.

RAİF ÖZTÜRK

TÜRK OCAKLARI, DİNAR ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. BAYRAM ZORLU dedi ki:

  T.C. DİNAR BELEDİYESİ

  ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ’NE / KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ’NE / BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ’NE

  İyi günler Saygıdeğer Başkanım Saffet ACAR Beyefendi, Sayın Başkan Yardımcılarım, Sayın Daire Başkanlarım, Sayın Şube Müdürlerim;

  Yeşil Bursamız’dan Cennet Vatanımızın şirin kazası Dinar’ın gönlü güzel insanlarına saygı ve selamlarımı sunarım.

  Bendeniz Bursa’nın Osmangazi ilçesinde Türkiye şehirler-ilçeler tarihi ve fotoğrafları, İstanbul ve Bursa fotoğraf albümleri ve ihtisas kitaplığı, Osmanlı ve Cumhuriyet tarihi kaynak eserleri, Ülkemizin köklü maarif- tababet- askeri, iktisadi- finans- idman yurtları- spor kulüpleri- endüstri ve sanayi kurumları tarihi, kamu-özel kuruluşların prestij kitapları, Super Brands Ödülüne layık görülen global şirketlerin kurumsal sosyal sorumluluk projeler kapsamında yayınladıkları prestij kitapları, Ülkemizin yöresel yemek kültürü kitapları, sempozyum bildirileri kitapları, yazma eser,kamu kurum ve üniversite Kütübhanelerinin kitap, süreli yayın katalogları, bibliyografyalar, almanaklar, lise-fakülte-üniversite- Harp Akademileri yıllıkları, il yıllıkları, yerli ve yabancı,yerel ve ulusal,kamu ve özel kuruluşların 750 küsur muhtelif kategorilerde muvakkat mecmua, gazete, resmi-gayrıresmi antetli kağıtlar, takvim, filateli, nümismat, Türk San’at Musıkisi taş plak arşivinden müteşekkil hususi Kütüphane tesis eden, kitab, kültür, san’at aşığı A.Ö.F. ve özel olarak bilgi-belge yönetimi, arşiv-dokümantasyon öğrencisiyim. Kültür san’ata duyarlı Üniversiteler, Araştırma Enstitüleri, Başbakanlık ve alt birimleri, Bakanlıklar ve alt birimleri, Müsteşarlıklar, Üst Kurullar, K.İ.Teşekkülleri(lağvedilen/özelleştirilenler) Valilikler, Kaymakamlıklar, İl Özel İdareleri, Belediyeler ve iktisadi teşekkülleri, Ticaret ve Sanayi Odaları, Ticaret Borsaları, Vakıflar, Dernekler, Holdingler, Bankalar, T.S.K. Kuvvet Komutanlıklarımız, Global İlaç Şirketlerinin Türkiye Mümessilleri, Ülkemizdeki misafir Büyükelçilikler, Konsolosluklar, Kültür Ataşeliklerinden kitaplar rica ediyorum sağolsun bugüne kadar kimse boş çevirmedi.

  Sizden ricam Dinar Belediyemizin yayınladığı ‘Adım Adım DİNAR, Dinar Nüfus Defteri’ kitaplarından (fazla varsa 2 adet çünkü kitap mübtelası dostuma hediye edeceğim.) ve tesbitine muvaffak olamadığım başka kitap, fotoğraf yarışması kataloğu, süreli yayın, 2015 takvim-ajandası, broşür, işitsel-görsel yayınlarınız varsa birer adet Kütüphaneme hediye gönderirmisiniz?

  Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla; //Bayram ZORLU// T.C. No: 25396295304

  Kargo sevk adresi: Ulu Mah. Şirin Sk. No:3 Osmangazi/BURSA Tel: 0539/314 26 14

  Kullanılmış okunmuş olsa da olur mühim olan kitabın bulunması. Sizin ücretsiz olarak dağıttığınız bu kitabı Nadirkitap.com da fahiş rakamlara satıyorlar bilginiz olsun. Bizim gibi gerçek kitap dostu öğrenciler mahrum kalıyor, ulaşamıyor. Dinar Nüfus Defteri henüz taze olduğu için mukaddes sahhaflık mesleğinin yüzkarası ikinci el kitapçılar tarafından ele geçirilmemiş. Bundan sonra tesbit ettiklerimi sorumlu, şuurlu, kültür-sanat elçisi, TÜRKİYE CUMHURİYETİ Vatandaşı olarak ihbar ederim.

  http://www.nadirkitap.com/adim-adim-dinar-ayhan-kalkan-kitap4773203.html

  http://www.nadirkitap.com/dinar-turkuleri-kerem-havalari-agitlar-notali-ve-hikayeli-turkuler-oyun-havalari-ve-10-yeni-sarki-ayhan-kalkan-derl-kitap5431252.html Bellek Kitabevi 3 adet ele geçirmiş 32’şer lira fiyat çekmiş.

  Ve daha niceleri…

  Dinar Belediyesi olarak Cumhuriyet tarihinde Devletimizin MİLLİ KÜTÜPHANESİ’ne yayın göndermediniz mi, katalog taramalarda çıkmıyor?

  Buradan e-mektubumun ulaştığı tüm Hocalarıma ve mesai arkadaşlarına sesleniyorum. Şahsi olarak evinizde veya ahbabınızda Afyon ve kazaları hakkında ne kadar kitap, mecmua toplayıp gönderebilirseniz minnettar ve müteşekkir olurum. Bursa’da Türkiye’nin en büyük şehirler tarihi ihtisas kütüphanesi kuruyorum. Sadece Aziz İstanbul’umuz hakkında 500 küsür kutulu prestij kitap topladım öyle ki bazıları Devletimizin MİLLİ KÜTÜPHANESİ’ne dahi gönderilmemiş. Nice valilik, kaymakamlık, il özel idareleri, belediyeler ve iktisadi teşekkülleri, ticaret ve sanayi odaları kitap yayınlamış Milli Kütüphane’ye göndermemiş. Derleme kanununa göre suçtur, cezai müeyyidesi vardır lakin teftiş edecek mekanizma yok maalesef. Benim hiç bir maddi sponsorum yok, asgari ücretle çalıştığım halde her ay sadece karşı ödemeli kargolara 250-300 lira para harcıyorum. Bundan asla şikayetçi değilim lakin e-posta gönderip üzerinden 2-3 sene geçmiş ve hala ilgilenilmediğini görünce üzülüyorum açıkçası. Bu memlekette okuyana, kitap, kütüphane sevdalılarına verilen kıymet bu kadar mı?

  Şu mübarek aylar hürmetine birlik, beraberlik, istikbal ve istiklalimize kasteden iç ve dış düşmanlarımıza fırsat verme, Bu Cennet Vatanımıza, Al Bayrağımıza göz diken hainleri KAHHAR ismi şerifinle kahr-u perişan, zelil eyle ALLAHIM!!!

  Asker ve Polis Emniyet kuvvetlerimizi hava, kara ve denizde daima galip, mansur ve muzaffer eyle. Amin.

  Bu Cennet Vatanımızın istiklali için gözünü kırpmadan canını feda eden Kahraman Asker ve Polis Şehidlerimizin ruhuna birer Fatiha hediye edelim rıza-en lillah.

  Artvin ve Rize vilayetimizde sel afetinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Rabbimizden rahmet diler, kederli akrabalarına sabrı cemiller niyaz ederim. Memleketimizin bu tür afet ve felaketlerden muhafaza olmasını dilerim.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.