YÜZME ÖĞRENCİLERİNE MADALYA

  • 16 Ağustos 2015
  • 1.117 kez görüntülendi.

YÜZME ÖĞRENCİLERİNE MADALYA

Belediye Başkanı Saffet Acar, Suçıkan Park Tesisleri Yarı Olimpik Yüzme havuzlarında kurs alan öğrencilere ziyarette bulunması sonrasında, Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek yüzme eğitmenlerine ve öğrencilere Dinar Belediyesi hatırası olarak madalya taktı.16

Yüzme eğitmenleri Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek’e, yüzme kursuna katılan öğrenciler hakkında grup ve bireysel olarak aldıkları eğitimi anlattı. Başkan Yardımcısı Şimşek, kurs öğrencilerine belediye hatırası olan madalyaları takdim ederek kendilerini tek tek kutladı.

Yüzme Kursu Eğitmeni; “Dinar Belediyesinin düzenlemiş olduğu yüzme kursunda, Belediye Başkanımız Saffet Acar bizi Isparta’dan davet etti. “Çocuklarımıza yüzme kursu verebilirimsiniz?” diye ricada bulundular. Bizde teklifini kırmadık, Dinar’da bir havuz olduğunu öğrendik. Bu havuzu en iyi şekilde çocuklarımız ile birlikte değerlendirelim istedik. Başkanımızdan ve belediye personelinden yardımlarımızı aldık, çocuklarımızı burada en iyi şekilde en iyi ortamda yüzmeyi öğretmeyi hedefledik. Çok şükür hepsinin yüzmeyi öğrendiğini gördük, başarılarını gösterdiler. Başarılarını gösteren sembol eden bir yarışma düzenledik. Sağ olsun Başkanımız geldi, kendi eli ile yarışmayı düzenledi, yarışma sonrasında çocuklara hediyelerini verdi. Çocuklarımız en iyi şekilde yüzmeyi öğrendi. Başkanımıza ve belediye personeline teşekkür ediyoruz.” dedi.

yüzmemadalya (1) yüzmemadalya (2) yüzmemadalya (3) yüzmemadalya (4) yüzmemadalya (5)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.