ZABITA MÜDÜRÜ SARI ZABITA HAFTASI’NI KUTLADI

  • 02 Eylül 2015
  • 1.595 kez görüntülendi.

ZABITA MÜDÜRÜ SARI ZABITA HAFTASI’NI KUTLADI

            Zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan “Zabıta Haftası”nın 189. Kuruluş yıldönümünü kutlamaktayız.

            Zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan  “Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Müdürlüğümüz, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesi olup” Zabıta mesleği; ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesi dir, “Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişime de katkı sağlayan önemli bir birim dir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatı Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir.

            Ülkemizde yaşanan terör olayları nedeni ile zabıta haftamızın 189 yılı kutlamaları yapmama kararı almış olup bu güne kadar vatanımızın bölünmez bütünlüğü için gözlerini kırpmadan canlarını feda  eden aziz şehitlerimize ALLAH tan rahmet gazilerimize şükranlarımızı sunar.

          Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve Ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”

Hasan Hüseyin SARI

Dinar Belediyesi Zabıta Müdürü

zabitamuduru

zabitamuduru2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Raif ÖZTÜRK Raif ÖZTÜRK dedi ki:

    Sayın amirim gününüz kutlu olsun… Raif ÖZTÜRK

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.