Ziyaret&Şikayet Defteri

ziyaretci-defteri

( YORUM YAZ KISMINDAN İSİM VE MAİL ADRESİNİZİ YAZMANIZ YETERLİDİR.)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 459 YORUM
 1. Hümeyya S. dedi ki:

  Merhaba sayın başkanımız,
  bir kazayı böyle atlattım,
  zaman zaman belediye başkanlık koltuğuna oturan belediye meclis üyeniz öz güven oto galeri sahibi tek yön olan üst geçidin altına tek yön işaretini kapatacak şekilde satlık kamyonu buraya park etmiş nerdeyse 3-4 aydır burada duruyor.
  Tek yönden gelen arabalar bunun karaltısında kaldığı için aşağı taraftan gelenlerle karşı karşıya kalınıyor, ben trafik kurallarına uyarak aşağı taraftan gelirken mecburen sol tarafa dönmem lazım, gelin görünki kamyonun karaltısından çıkan arabayla burun buruna geldim. arabada küçük bebeğim vardı çok korktu, bende korktum bu nasıl oluyorda tek yön olan dar bir yola belediye meclis üyesi zamanlada bu koltuğa oturan bu kişi bu yolu kapatmaya hakkı yoktur.
  Lütfen kendisini uyarın bu kamyonu buradan kaldırsın.

 2. Ahmet dedi ki:

  Evet belediyenin imar bölümündeki yetkiliden bende şikayetçiyim. davranışlar sıkıntılı yanlış. kimsenin işi görülmüyor. hep dayatma işin izahı yok. kusura bakmayın ama orada çalışan bayan arkadaş sıkıntılı. tercih sizindir kimi çalıştırmak isterseniz çlıştırın tabiki ancak halk olarak memnun değiliz.

 3. Nesrin dedi ki:

  sayın belediye başkanımız. blediyenizin imar bölümünde çalışmakta olan ve isminin Neşe olduğunu öğrendiğimiz personelinizden açıkça şikayetçiyiz. Belediyeye giren herkesin belediyeden memnun ayrılmasını isteyen Belediye Başkanının bu fikrine ters hareketler yapan, vatandaşlarla yakından ilgilenmeyerek onları azarlayan bir personel dinarlılar olarak açıkça istemiyoruz. Lutfen başkan olarak gereğini yapın bu personeli kesinlikle değiştirin

 4. dinarlı dedi ki:

  başkanım 1 haftadır çarşı merkezde arıklardan su akmıyor bu sebepten dolayı arıklar çöp içinde lütfen gereğinin bir an önce yapılmasını arz ederim

 5. HİLMİ ÇALIŞKAN HİLMİ ÇALIŞKAN dedi ki:

  KAMU GÖREVLİLERİ VE ÇALIŞANLARI DERNEĞİ GENEL BAŞKANLIĞI “KAMU DER ” TARAFINDAN BELEDİYE BAŞKANI SAFFET ACAR YILIN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLMİŞTİR. BU BAŞARI DİNAR’IN ONURU VE GURURUDUR, TEBRİK EDİYORUM…

 6. mehmet dedi ki:

  toki yolu gece 12 den sonra sokak lambaları yanmıyor sabah namazına giderken çok zor oluyor başkanım çözüm bulalım buna yzaı işlerinden serkan bey ilgilenirmi bu konuyla acaba yanınıza geip rahatsız etmek istemedim

 7. Kemal dedi ki:

  Sayın Başkanım Fatih Toki bölgesinde doğalgaz olmasına rağmen toki 110 konutlarda doğalgaz yok. Bu konuda herhangi bir çalışma varmı acaba? Toki 110 konutlara doğalgaz istiyoruz ne yapmamız lazım?

 8. Ramazan ŞAHİN dedi ki:

  Merhaba kıymetli yetkililer; Dinarımız da benim oldugu kadar, bir çok kişinin huzurunu bozan ufak bir sorunumuz var.
  Sokak köpekleri !!!!
  Okullarında açılmasıyla bir çok insan ve Veli durumdan rahatsız. çocukları okula göndeririken korkarak gönderiyoruz. hastalıklı köpekler var ve bu köpekler apartman kenarlarında, oyun parklarında, okul yakınlarında… kısacası her yerde geziyorlar. ve çocuklar okula giderken korkarak gidiyor. Özellikle bu mesajı yazmamın sebebi; geçen gün Atatürk parkının oradan karşıya geçen çocuk baktı arkasında köpek var korkup karşıya koştu ve o arada araba geliyordu, şöför farketmese çocuğu ezecekti. Çocuklar bizim geleceğimiz, geleceğimiz sahip çıkalım. Lütfen bu sıkıntıya bir çare bulursanız çok çok memnun olacağız.

 9. serdal dedi ki:

  başkanım dinar yeşilhüyük köyündenim. köyün bazı yerleri kilit taşla yapılı çoğu yeri yapılı değil..taş olmayan yerler en ufak bir yağışta çamur ve rezil..lütfen bir açıklama yapın.ne zaman yapılacak.

 10. DİNAR BELEDİYE STANTLARI BİR NUMARAYDI, DİNAR BELEDİYE STANTLARI BİR NUMARAYDI, dedi ki:

  DİNAR BELEDİYE STANTLARI BİR NUMARA!

  İstanbul Maltepede düzenlenen,Afyonun tüm ilçelerinin katıldığı; Turizm günlerinde belediye stantları göz doldurdu…
  Bu düzenlemeyi MUSTAFA KARADUMANIN hazırlayıp İnternet ten paylaştığı görüntülü programları an ve an izledim…
  Dinar belediye bandosu ve Dinar efelerinin oyunları kayda değer bir şekilde gerçekleşmesin den gurur duydum….
  Belediyenin hazırlamış olduğu stantlar da başta belediye başkanı Saffet Acar olmak üzere emeği geçenleri kutluyorum…

 11. BURASI DAĞ BAŞI DEĞİL. dedi ki:

  DİNAR BELEDİYESİNE GELİR KAYNAĞI,
  İzinsiz ve ruhsatsız afet konutlarındaki balkon uzatmalarını belediye ya yıkacak varlığını hissettirecek yada, balkon başına izinsiz ve ruhsatsız görüntüyü bozdukları için 5000 bin lira ceza kesecek, bu paralarıda belediye önemli yerlere harcayacak, belediye başkanı burasının dağ başı olmadığını gösterecek, haydi başkanım belediye kim oluyor diyenlere varlığını ve cesaretini göster.

 12. Bulut dedi ki:

  Sayın başkan Korubaşı mahallesi öz yuvam sitelerinde öğlenden beri Sular yok Dinar belediyesi Bula Bula suyu kesecek zaman olarak kurban Bayramı’nın birinci gününü mü buldu halen sular yok bu bayram kurban bayramı suyun en çok lazım olacağı zaman bayramimizi rezil ettiniz size yakışan hizmet anlayışıda bu demekki ayrıca yazdığım bu mesajı yayinlamassaniz sosyal medya diye bir şey de problem değil.

 13. USTA dedi ki:

  BAŞKAN DEPREM ETRAFIMIZDA DÖNMEYE BAŞLADI, DİNER DEPREM EVLERİNE YAPILAN BALKON UZATMALARINDA OLASI BİR DEPREMDE ÇOK BÜYÜK HASARLAR MEYDANA GELECEK, BUNA İZİN VERENLER MUTLAKA O ZAMAN HESAP VERECEKTİR..

 14. Timur DORu dedi ki:

  İncirli Mahalleside çalışan özel halk otbüslerinin duraklarının yetersiz olduğunu düşünüyorum.Ayrıca bu durakların içinde otobüslerin durağa varış ve gidiş saatlerinin yazılmadığını gördüm.Bu yanlışın düzeltilmesi için Belediye Başkanımızın bu konuda yardımlarını bekliyoruz.

 15. Timur DORu dedi ki:

  İncirli Mahallesinde Seç Marketin önündeki kavşakta hız kesici bariyerler olmadığı için .kazalara davetiye çıkarmaktadır.Arabalar bu kavşağa kontrolsüz ve aşırı hızla girmektedir.Dinar Belediye Başkanımızın bu konuyu acil olarak değerlendirmesini temenni ediyoruz.

 16. Timur DORu dedi ki:

  İncirlimahallesi caminin kapısının karşısında bulunan yolda asfaltın ziftti dengesiz döküldüğü için,sıcak havalarda asfalt erimekte ve arabaların lastiklerine bulaşmakta.

 17. Mehmet Akif ÇOLAK dedi ki:

  Belediye Başkanlığınız ın su çıkan tesislerine ailemle yolculuk yaptığım esnada uğradım ve her yönü ile ailemle çok beğendik başta Sayın Belediye Başkanı olmak üzere bu tesisi bu mükemmel hale getiren herkese çalışanlarına yaptıkları hizmetlerden ve hizmet anlayışlarında dolayı çok çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

 18. kazım dedi ki:

  sayın başkanım çocuklar için düzenlemiş olduğunuz yaz spor kurslarınızda badmintona kayıt yaptırdık ama kurs saatinde bende normal aile gibi geliyorum çoğu zamn orta oturuyorum çoğu zamnda çoçuğumu bırakıyorum uzun lafın kısası diğer öğrenci velilerinden gelenler oluyor ve saloında çocukların kurs saatine badminton sahasını işgal ediyorlar bu kurslar 7,14 yaş grubu için açılmıştır ailelerden bir kaçı neden neden çocukların kursuna dahil anlamış değlim salonda yetkili ile görüşme yaptık bu sıkıntı giderileceğini söyledi sonra bizi halk eğtim müdürlüğüne yönlendirdi kursların halk eğitim müdürlüğünce açıldığını söyledi yani bu sorunun giderilmesini istiyoruz bu sorun halk eğitim tarafından mı belediye tarafından mı milli eğtim tarafından mı veya gençlik spor müdürlüğü tarafıncamı giderilecek gerçek anlamda muhattap olomamız gereken kim hangi kurum ilginiz için teşekkürler

 19. Dinarı sevenler dedi ki:

  SAYIN BAŞKANA;

  Lütfen bu iletiyi başkana verin,
  Sayın başkanım deprem sonrası yapılan konutlar Dinara ayrı bir güzellik veriyordu, gelin görünki görüntüler kirlenmiş aynı yapıda olan binaların balkon çıkartması diye bir şeyler yapılıyor buda gösteriyorki apartmanların görüntüsünü bozmuş.
  Sizin zabıtalarınız bu görüntü kirliliği yapanları görmüyormu, sayın başkan zamanla bunun faturası size kesilir, yapmayın allah aşkına şöyle çıkın gezin görün inanıyorumki bu görüntüden sizde rahatsız olacaksınız, senin belediye meclis üyende bu kirliliği yapanlar arasında sizin yetkiniz var bu görüntü kirliliğini yapan kim olursa olsun gereğinin yapmalısınız, yapılanlara durdurup izinsiz ve ruhsatsız yapıldığı için yıkmanıza hiç kimse mani olamaz,
  başka bir konu, kademin arkasından akan suyun üzerine kimisi tuvalet koymuş kimiside akan suyumuzu çöplük olarak kullanmış ve kullanmaya devam ediyor, bir diğeride kademin pis suları kanalı kirletiyor belkide tuvaletlerde buraya akıyor.
  Sayın başkan bunlar belki sizin kulağınıza gelmiyor ama herkes bu yapılanlar için belediyeyi suçluyor,gereğini yapacağınıza inanıyoruz.lütfen zabıtanızda görevini yapsın…

 20. tuncay dedi ki:

  isimsiz bey yada bayan konteyner olmayan yere eskiden konteyner vardı diye yine mi çöp atmak gerek bu belediyenin ayıbı değil insanların genel ayıbı ne yazık ki herkes evinin önünü süpürebilse keşke herşeyi belediyeden beklemek bence çok yanlış bence biraz insanlar çevrelerine duyarlı olmayı deneseler bu da çok zor konteyner gelse yine o köpekler çöpleri karıştırmayacak mı hayvanlar aç susuz kapı önlerine kap mama koysa insanlar bu durumda çözülür

 21. Muhammet dedi ki:

  Dinarlı bir vatandaşım ama işim icabı başka şehirde yaşıyorum.Dinarımızın yüzü olan suçıkana iki kez gittim iki gidişimde de yerli turistler suyun çok kirli olduğunu söylediler Dinarlı bir vatandaş olarak çok utandım.Umarım ilgililer konunun hassasiyeti üzerinde dururlar…

  Suçıkan havuzu rutin olarak temizleniyor, 16/07/2017 Pazar günü temizlenmiştir. İlginiz için teşekkürler…

 22. İSİMSİZ dedi ki:

  MAHALLECE BELEDİYENİZİ DEFALARCA ARAYIP ŞİKAYET ETMEMİZE RAĞMEN ASLA DUYARLILIK GÖSTERİPTE SIKINTININ ÇARESİNE BAKMIYORSUNUZ BU KADAR DUYARSIZLIK İLGİSİZLİK OLMAZ. ADLİYE MAHALLESİ EMNİYET KARŞISINDAKİ ÇÖP KONTEYNERİNİ KALDIRDINIZ ŞİMDİ İNSANLAR KONTEYNERİN YERİNE YERE ÇÖPLERİNİ BIRAKIYORLAR SOKAKTAKİ BAŞIBOŞ KÖPEKLERDE O ÇÖPLERİ PARÇALAYIP BÜTÜN CADDEYİ PİSLİĞE BULUYORLAR CADDELER PİSLİKTEN , EVLER SİNEKLEDEN GEÇİLMİYOR.BU DURUM NEREDEYSE 4 5 AYDIR BÖYLE DİYECEK BASKA LAF YOK

 23. Tuna KALKAN dedi ki:

  Su parasını sürekli internetten ödüyorum.Her yıl yılbaşına denk gelen ödemelerim gözükmüyor.Kredi kartı ekstremi getirip muhasebe bölümünden düzeltiyorum. İnternetten ödenmiş geçmiş dönem faturalarımı da şifre ile giriş yaptığım zaman görmek istiyorum.Kredi kartımdan değil de sistemden kendim de geçmiş ödemelerimi görmek istiyorum.Programın bu şekilde güncellenme imkanı varsa düzeltilmesini istiyorum.Bu durumu e belediye modülüne şifre ile giriş yapılarak istek öneri bölümüne yazmak istediğimde ise başvuru bilgileri Konu bölümünün aktif olmadığını ‘SEÇİNİZ’ kısmının değişmediğini görüyorum.Bu şekilde sistem mesaj göndermeme izin vermiyor.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.