Cami Okul İş Birliği İle Kutlu Doğum

  • 27 Nisan 2017
  • 1.059 kez görüntülendi.
Cami Okul İş Birliği İle Kutlu Doğum

Cami Okul İş Birliği İle Kutlu Doğum

Dinar İlçe Müftülüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde Kutlu Doğum haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen programlar yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Dinar Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi tarafından Resim ve Fotoğrafçılık Kulübü olarak 4. geleneksel Kutlu Doğum Haftası Cami Okul İş birliği ile hazırlanan programda konuşan Okul Müdürü İsa Çetin şunları söyledi, “Âlemlere rahmet olarak gönderilen, müjdecimiz ve uyarıcımız Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV)’nın doğumunu kutladığımız ‘Kutlu Doğum Haftası’nın tüm İslam âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederim.Sevgili Peygamberimizin tebliğ ettiği İslâm dini ile ‘karanlık dünyalar’ aydınlanmış, Allah inancı ile kalpler nurlanmıştır. O’na inanan toplumlar gerçek huzura ermiş, yeryüzünde adalet, eşitlik ve kardeşlik hâkim olmuştur.Yüce Allah, Kutlu Doğum Haftası vesilesiyle Peygamber Efendimizin ahlâk ve fazilet dolu hayatını öğrenmeyi, hatırlamayı,  anlamayı ve yaşamayı; Peygamberimizin sevgisini ve hoşnutluğunu kazanmayı hepimize nasip etsin” dedi.

Konuşmanın ardından ise Dinar Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Raziye Çetin ve öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisinin açılışı yapıldı.

Öğrenciler tarafından hazırlanan Kutlu Doğum Haftasına özel yapılan resimlerin sergilendiği etkinlik ikramlarla sona erdi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.