DERNEKTEN ACAR’A TEŞEKKÜR

  • 14 Ekim 2016
  • 911 kez görüntülendi.
DERNEKTEN ACAR’A TEŞEKKÜR

Dinar Belediye Başkanımız SAFFET ACAR’a teşekkür.
29 Eylül 2015 tarihinde Hakkâri Şemdinli’de Şehit olan Uzm. J.V.Kad. Çvş. İzzet Taşbaş’ın ebedi istirhatgahı mezarı geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı tarafından yaptırılmıştı. Şehit annemiz Saliha Taşbaş derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan’a yeni yapılan Şehidimizin mezarın çevre düzenlemesi ve başucuna bir bayrak dikilmesi için istekte bulunmuştur. Gazi Ceylan’ın konuyu her zaman şehit ailelerimiz ve gazilerimize yakınlığı ile bilinen Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’a iletmesi sonucu ivedi olarak belediye başkanımız yetkililere talimat vererek şehidimizin mezarlığının çevre düzenlemesi ve bayrak direği siparişini vermiştir.
Dün şehidimizin mezarı’na 15metre uzunluğunda özel yapım nikelajlı bayrak direği dikilerek uğrunda canını verdiği al bayrağımız dalgalanmaya başladı.
Bu hassas davranışından dolayı Başkan Acar’a Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan ve Şehit annemiz Saliha Taşbaş teşekkür ederek işlerinde başarılar. Diledi. Bayrak montajından sonra mezar başına gelerek dua eden şehidimizin annesi Saliha annemiz duygusal anlar yaşadı.
Bizde Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Başkanlığı olarak örnek davranışından dolayı Sayın Başkanımız SAFFET ACAR’a teşekkür ederiz.

sehitizzettasbasbayrakhhs

sehitizzettasbasbayrakhhs

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Raif ÖZTÜRK Raif ÖZTÜRK dedi ki:

    Sayın başkanı örnek davranışından dolayı kutlarım. Allah kendisinden razı olsun…Raif ÖZTÜRK

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.