Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile görüştü

Başkan Sarı Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile görüştü

Başkan Sarı Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile görüştü

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Dinar Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler ile birlikte Ankara ziyaretleri kapsamında ilk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’de Milletvekilimiz Ali Özkaya’ya ziyarette bulundular. Ziyarette ilçemize yapılacak olan Millet Bahçesi projesi için istişare yapılacak ilgili kurumlar ile görüşme gerçekleştirildi.

Akabinde ise Milletvekilimiz Ali Özkaya, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve Dinar Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile ilçemize yapılması planlanan yeni adliye ve adliye lojmanları ile ilgili bir görüşme gerçekleştirdiler.

Ziyaretlerin tamamlanmasının ardından bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemize yapılması planlanan Millet Bahçesi projesi için milletvekilimiz Ali Özkaya ile birlikte ilgili kurumlarla gerekli görüşmeleri gerçekleştirdik. Akabinde ise yeni adliye binası ve adliye lojmanları için Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül ile bir görüşme gerçekleştirdik. Yapılması planlanan Yeni adliye binası ve adliye lojmanları şimdiden ilçemize hayırlı olsun.” dedi. 


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!