Başkan Sarı, Güvenli Okul Güvenli Gelecek Proje toplantısına katıldı

Başkan Sarı, Güvenli Okul Güvenli Gelecek Proje toplantısına katıldı

Başkan Sarı, Güvenli Okul Güvenli Gelecek Proje toplantısına katıldı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ''Güvenli Okul, Güvenli Gelecek'' Projesi kapsamında düzenlenen toplantıya katıldı.

Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya başkanlığında Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda düzenlenen toplantıya; Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler, Dinar İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Necip Kacar, Dinar İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş, okul müdürleri ve daire amirleri katıldı.

Toplantıda Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, geleceğin teminatı çocukların en iyi şekilde eğitim almaları için belediye olarak üzerine düşeni yapacaklarını ve eğitim-öğretime her zaman desteklerini sürdüreceklerini ifade etti.

İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat’ın sunum yaptığı toplantıda ‘'Güvenli Okul, Güvenli Gelecek'' Projesi kapsamında daha iyi bir eğitim-öğretim görmeleri, öğrenci ve öğretmenlerin kendilerini güvende hissedeceği, fiziksel ve çevresel olarak okulların korunaklı hale getirilmesi üzerine görüşüldü.

Ayrıca çocukların uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durması için gerekli bilgilendirmelerin çocuklara okullarda yapılması ve sosyal medya kullanımının doğru ve amacı doğrultusunda kullanılması için bilgilendirme seminerleri düzenlenmesi üzerine bilgi alışverişinde bulunuldu.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!