Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı’dan TRT’ye teşekkür

Başkan Sarı’dan TRT’ye teşekkür

Başkan Sarı’dan TRT’ye teşekkür

İlçemiz 5. Sınıf öğrencisi Ferra Bozbaş'ın dünya matematik yarışmasında dünya birincisi olduğunu tüm haber kanallarında ülkemize ve dünyaya duyuran Türkiye radyo ve televizyon Kurumu TRT’ye Yapılan bu güzel haberden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Dünyada 38 ülkenin katıldığı 50 bin öğrencinin yarıştığı uluslararası CARİBOU Matematik yarışmasında bize mutluluğu yaşatan ilçemizi ülkemizde ve dünyada olumlu olarak tanıtan öğrencimiz Ferra Bozbaş’a teşekkür ediyorum. Bize bu mutluluğu yaşatan ilçemizin sosyal ve kültürel faaliyetleri ile başarılı eğitim-öğretim çalışmalarının tanıtılmasına yapmış olduğu katkılardan dolayı TRT Antalya Haber Müdürü Ahmet Öcal’a ve Dinar TRT muhabiri ve gazeteci Eyüp Şahin’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Plaketi alan eğitimci ve gazeteci TRT muhabiri Eyüp Şahin, “İlçemizden güzel haberler yapmak ilçemizi başarılar ile tanıtmak bizi de son derece mutlu ediyor. Ülkemizi güzel yönleri ile tanıtmaya devam edeceğiz Belediye Başkanımız Sayın Nihat Sarı’ya bu güzel ve anlamlı davranışından dolayı şahsım ve haber müdürüm Sayın Ahmet Öcal adına en kalbi duygularla teşekkür ediyorum.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!