HAKİM VE SAVCIYA VEDA YEMEĞİ…

  • 08 Haziran 2017
  • 2.137 kez görüntülendi.
HAKİM VE SAVCIYA VEDA YEMEĞİ…

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından organize edilen iftar ve veda yemeği Dinar Belediyesi Suçıkan Park Tesislerinde verildi.

Dinar Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı iken Balıkesir Bandırma Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı olarak atanan ve Dinar Cumhuriyet Savcısı iken Giresun Hakimliğine atanan Erdi Özmen için düzenlenen veda yemeğinde konuşmalar, plaket ve hediye takdimleri gerçekleştirildi.

Dinar Adliyesinde görevli hakim savcı, idari personel ve adliye çalışanlarının da katıldığı programda konuşan Dinar İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin şunları söyledi, “Değerli hakim ve savcımızı uğurlamak üzere hep bir araya gelmiş bulunuyoruz. Özellikle hakimlik yan, karar verici olmak meslek hayatında çok zor bir iş. Bir de ağır ceza mahkemesi başkanı iseniz aldığınız bütün kararlarda son derece dirayetli bir duruş sergilemeniz gerekir. Bu konuda Ağır Ceza Mahkemesi Başkanımız Kadriye İlhanı tebrik ediyorum. Diğer savcımız Erdi Özmen’e de yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Saffet Acar ise, kurumlar arasında çok güçlü bir bağ olduğunu, bu bağla birlikte birlik ve beraberlik içerisinde çalışıldığını ifade ederek, “Çok değerli iki yargı mensubumuzu üzülerek buradan gönderiyoruz. Ancak gittikleri yerler çok güzel olduğu için de seviniyoruz. Ben tayini çıkan arkadaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Dinar Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken tayini çıkan hakim ve savcı için verilen iftar yemeğinde yaptığı konuşmasında çalışan yargı mensuplarından çok memnun olduğunu, yeni görev yerlerinde çok daha başarılı olacaklarına inandığını söyledi.

Gerçekleşen konuşmaların akabinde ise Tayini çıkan Kadriye İlhan’a ve Erdi Özmen’e İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin, Belediye Başkanı Saffet Acar ve Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken tarafından çeşitli hediyeler ve plaketler hatıra amaçlı olarak verildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.