Öğrenciler Yararına Kermes

  • 11 Mayıs 2016
  • 1.117 kez görüntülendi.
Öğrenciler Yararına Kermes

Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı

Dinar Dörtyol Eğitim Kurumları tarafından öğrenciler yararına Dinar şehir merkezinde kermes düzenlendi. Giyim, gıda ürünleri hediyelik eşya ve birçok çeşitli ürüne kadar satışı yapılacak olan kermesin gelirleri öğrenciler yararına kullanılacak.

Kermesin açılışına katılarak bir konuşma gerçekleştiren Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, geleceğimizin teminatı gençlerimizin ve öğrencilerimizin yararına yapılan kermesin hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi, ‘Dinar’da eğitim ve öğretim için çabalayan ve emek veren bütün herkesi kutluyorum. Eğitim ve öğretim geleceğimiz açısından çok önemlidir. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirerek geleceğe hazırlamak hepimizin görevidir’ dedi.

Başkan Acar’ın konuşmasının ardından Dinar İlçe Müftüsü Celil Şimşek’in ve Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek’in de katıldığı kermesin kurdelesi kesildi. Ürünlerin bulunduğu reyonları gezen davetliler, katkı amacıyla alış veriş gerçekleştirdi. Edinilen bilgiye göre kermesin beş gün boyunca devam edeceği öğrenildi.


kermes-tnhn-bl (2) kermes-tnhn-bl (3) kermes-tnhn-bl (4) kermes-tnhn-bl (5) kermes-tnhn-bl (6) kermes-tnhn-bl (7)

kermes-tnhn-bl (1) kermes-tnhn-bl (9)kermes-tnhn-bl (8)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.