PROJEDE YER ALMAYAN, YÖNETİM TARAFINDAN İSE BELİRLENEN…

  • 18 Ekim 2016
  • 1.270 kez görüntülendi.
PROJEDE YER ALMAYAN, YÖNETİM TARAFINDAN İSE BELİRLENEN…

YENİ HASTANE ACİL GİRİŞ YOLU YAPILDI

İlçemiz Otogar Mahallesinde yapımı tamamlanan Yeni Hastane Acil Servis bölümüne yol güzergâhı açma çalışması belediye tarafından yapıldı.

Belediye Başkanı Saffet Acar, belediye birim amirleri ile birlikte yapımı biten Yeni Hastaneye ziyarette bulundu. Alınan bilgiye göre, Yeni Hastanenin Acil Servis ambulans girişinin projede yer almadığı, hastane yönetimi tarafından ise belirlenen alanda belediye ekiplerince yol açma çalışması yapılması istendiği öğrenildi. Başkan Acar, hastane yönetimi ile birlikte sahada incelemelerde bulundu. Acar ve belediye birim amirleri tarafından yapılan ön inceleme ve istişare sonrasında Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince alanda çalışma başlatıldı. Acil Servis girişi ile ana yol arasında hafriyat ve alt yapı çalışmaları sonrasında yol döşeme çalışması tamamlandı. Ayrıca yine belediye ekiplerince Yeni Hastane çevresinde yol ve çevre düzenlemesi yapıldı.

yenihastacilambulansyolu-1 yenihastacilambulansyolu-2 yenihastacilambulansyolu-3 yenihastacilambulansyolu-4 yenihastacilambulansyolu-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.